“Нє любі мнє мазгі”: Потап зробив гостру заяву про отримане звання “Заслуженого артиста”

Популярний український виконавець Потап розповів, чому не відмовився від звання “Заслужений Артист України”, яке йому присвоїв президент Володимир Зеленський.

Про це він написав у своєму Instagram, передає Вголос.

Так, Потап вирішив відповісти усім тим, хто не розумів, за що артистові присвоїли таке звання.

На думку автора пісень Чумачечая весна”, “Не люби мне мозги”, “Бумдиггибай”, така нагорода “демонструє визнання хіп-хоп-культури з боку держави”.“Мене багато питають,навіщо це тобі ,хіба ти не народний улюбленець ,хіба ти не заробляєш , ти ж автор супер хітів, ти ж продюсер найкращих проектів? … але ж ніхто з вас не знає , що у мене була така дитяча зухвала мрія, щоби коли не будь артиста хіп-хоп жанру нагородили державною відзнакою!

І ось коли я майже забув про це – бамц!

Заслужений Артист України! HIPHOP A WAY OF LIFE!!!” (пунктуація і орфографія авторів збережені), – прокоментував Потап.

View this post on Instagram

Мене багато питають,навіщо це тобі ,хіба ти не народний улюбленець ,хіба ти не заробляєш , ти ж автор супер хітів, ти ж продюсер найкращих проектів? … але ж ніхто з вас не знає , що у мене була така дитяча зухвала мрія, щоби коли не будь артиста хіп-хоп жанру нагородили державною відзнакою! І ось коли я майже забув про це – бамц! Заслужений Артист України! HIPHOP A WAY OF LIFE!!! @zelenskiy_official 😉💪 #птп

A post shared by Oleksii Potapenko (@realpotap) on