Німеччина передасть Україні суперсучасну ППО, якої немає навіть у Бундесверу

ЗСУ можуть розраховувати на 10 стаціонарних систем.

Уряд Німеччини вирішив прискореними темпами почати виділяти Україні озброєння, необхідне для перемоги над армією Росії. Зараз ця країна пообіцяла надати нам найновіший зенітно-ракетний комплекс для ППО.

Про це повідомляє телеграм-канал “Україна 24” з посиланням на посла України в Німеччині Андрія Мельника, який окремо подякував канцлеру Німеччини Олафу Шольцу за цю угоду.

Що відомоПовідомляється, що йдеться про 10 стаціонарних систем IRIS-T SLS, які оснащені ракетами класу “земля-повітря” малої дальності. Вони вважаються одними з найкращих у світі. Мало того, їх немає на озброєнні навіть у ФРН.

“Сподіваюся на підтримку з боку Берліна у закупівлі наступних 10 стаціонарних систем ППО IRIS-T, які вважаються одними з найкрутіших у світі та протягом наступних років можуть забезпечити безпечне небо над Україною”, – пояснив посол.

Також посол розповів, що дипломатам вдалося у тісній взаємодії з виробником Diehl Defence подолати політичний опір та домогтися укладання контракту на закупівлю першої такої системи вартістю 178 млн євро за рахунок уряду Німеччини.

Характеристики системи

Ракетна система середньої дальності IRIS-T SLS здатна вражати повітряні цілі на відстані до 40 км (вертольоти, літаки, а також крилаті, протикорабельні, протирадіолокаційні та інші типи ракет). Радіолокаційна станція виявляє цілі в радіусі 250 км.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини