“Одесу треба зупинити, інакше смертність зростатиме у геометричній прогресії” – експерт

В Одесі маніпулювали фактами про кількість хворих на коронавірус заради проведення пляжного сезону.

Тепер місто необхідно закрити на карантин. Таку заяву зробив директор Інституту соціально-економічної трансформації Ілля Несходовський, передає Апостроф Live.

“Міністр охорони здоров’я (Максим Степанов) сам з Одеської області, і, відповідно, там маніпулювали фактами, тому що там необхідно провести пляжний сезон. Він був проведений, ми бачили кадри, як там гуляли люди на вечірках без масок. Тепер усі говорять: мовляв бачите, вони гуляють і ніхто не хворіє. Тепер ми бачимо просто шалене зростання кількості хворих. Пройшов відповідний період, провели День міста і тепер там просто катастрофа. Цей регіон фактично треба зупинити. Іншими словами – ввести тотальний жорсткий карантин для того, щоб зупинити цю епідемію. Інакше у нас кількість людей, які будуть вмирати, почне рости в геометричній прогресії. Ключове питання в тому, що все більше і більше людей вмиратимуть”, – зазначив Несходовський.Разом з тим, експерт переконаний, що немає необхідності вводити загальнодержавний карантин.

“Це не було обґрунтовано у березні і це не обґрунтовано зараз. Карантин повинен впроваджуватися тільки там, де збільшується кількість хворих. Ми бачимо, що уряд маніпулює статистикою”, – зазначив спеціаліст.