Окупанти на Херсонщині поскаржилися, що після підриву Каховської ГЕС змушені сидіти на деревах: командування їх не рятує

Російські окупанти, які перебувають на островах на Херсонщині, скаржаться, що їх не рятують. Плавзасобів у загарбників немає, а російське командування надсилати по них човни не поспішає.

Від води окупанти, які раділи з того, що змусили українських воїнів евакуюватися з потенційного плацдарму для контрнаступу на півдні, рятуються, видершись на дерева. Про це пише один із так званих російських “воєнкорів”, повідомляє OBOZREVATEL



Російський пропагандист на прізвище Романов із посиланням на окупантів, які опинилися в пастці на островах у Херсонській області після підриву Каховської ГЕС, повідомив, що російське командування кинуло їх напризволяще.

“Бійці з місць повідомляють: внаслідок знищення дамби у наших бійців, що знаходяться на островах на н.п., склалася критична ситуація –– не можуть евакуюватися (проблема з човнами), сидять вже буквально на деревах. Скинули навіть прізвища командирів”, –  написав пропагандист.

Окупанти на Херсонщині поскаржилися, що після підриву Каховської ГЕС змушені сидіти на деревах: командування їх не рятує
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини