Російські військові влаштували перестрілку між собою в Маріуполі
Міцні напої в Маріуполі – союзники спротиву. Російські військові влаштували перестрілку між собою в окупованому Маріуполі. Подія сталася у ніч проти 6 лютого. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, – пише ТСН. “Вночі окупанти влаштували перестрілку. Знову. Лівобрежжя, Морський бульвар в районі ранкового ринку російські військові стріляли зі стрілецької зброї по російським військовим. Алкоголь в Маріуполі, як союзник …
Російські військові влаштували перестрілку між собою в Маріуполі Докладніше & raquo;










