“Ти — під*р та чорт”: вагнерівці звернулися до начальника генштабу РФ Герасимова (відео)
Невдоволення найманців викликане дефіцитом боєприпасів і нездатністю російського генштабу налагодити логістику для їхнього регулярного підвезення на передову. Найманці приватної військової компанії “Вагнер” записали відеозвернення до начальника Генштабу РФ Валерія Герасимова. Під час відеозвернення вагнерівці, які нібито перебувають під Бахмутом, назвали Герасимова “під*ром” та “чортом”. Відповідне відео опублікував у Twitter журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв, – пише ТСН. Невдоволення найманців-артилеристів викликане …










