Заздрісні тернополяни добились знеструмлення сусідського будинку, в якому завжди було світло
Обурювалися тим, що у сусідів завжди є електрика Жителі Тернополя домоглися знеструмлення будинку, де ніколи не вимикали електрику, – пише Варта1. Про це у Facebook написав тернополянин, який розробив мапу електропостачання у місті, Святослав Журовський. Житель Тернополя повідомив, що один із будинків у місті був на «хорошій лінії» електропостачання, а тому там ніколи не вимикали світла, …










