Українські захисники вп’ятнадцяте завдали удару по окупантах у Чорнобаївці: знищено склади з боєприпасами
Українські воїни знову розгромили російських окупантів у Чорнобаївці. Удару по аеродрому на Херсонщині захисники України завдали вже вп’ятнадцяте. Внаслідок удару знищено склади з боєприпасами 22-го армійського корпусу з Криму. Про це повідомив радник глави Офісу президента України Олексій Арестович, – пише Оbozrevatеl. “Ви сміятиметеся, але…Чорнобаївка-15. Склади з боєприпасами 22-го армійського корпусу (Крим) знищені”, – зазначив …










