“Ми ж йдемо в Європу”: провідниця поїзду продемонструвала безлад, який залишили гімнасти у вагоні (відео)
Гімнасти з м. Дніпра, які після змагань повертались додому, залишили безлад у вагонах поїзду №53. Про це повідомляє провідниця потягу з Дніпро-Одеси Світлана Ляшенко на Facebook-сторінці.










