Ївась приходить додому зі школи і каже батькові: – Тату, я отримав двійку зі співу!..
Ївась приходить додому зі школи і каже батькові: – Тату, я отримав двійку зі співу! – Я-ааак, за що? Ти ж у церковному хорі так файно тим голосочком виводиш «Боже великий, єдиний»… – А ми співали пісню «Який у хлопця був кінець»… – Ну і що? – Ну всі співали, а я показував … Оповів: …









