“Пане президенте, що ви зараз робите – це просто гра в політику, але ціною життів українців” – екснардеп Парасюк звернувся до Зеленського

“Пане президенте, не треба нікому розповідати про важкість процесу… Публічні зустрічі з Аваковим не додадуть вам ні рейтигну, ні безпеки державі…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише колишній нардеп Володимир Парасюк, передає Про Львів.

“Зеленський передусім мав захистити людей на базовому рівні, на вулиці. В нашій країні пандемій не треба! В нас, йдучи до школи чи в маркет, тобі може прилетіти «вірус» зі швидкістю 900 м/с.Глобальна проблема України у відсутності правоохоронної системи! Вся поліція перетворилась на приватну структуру однієї людини. Звичайно, є поодинокі відчайдухи, які носять форму і вірять в справедливість та зміни, але їх дуже мало.

Пане президенте, не треба нікому розповідати про важкість процесу. З такою владою як у вас є, ви можете зробите все, що захочете! Як ви казали? Гарним бути мало? Це, до речі, слова якраз про вас! І те, що ви зараз робите – це просто гра в політику, але ціною життів простих українців. І публічні зустрічі з Аваковим не додадуть вам ні рейтигну, ні безпеки державі.”

Зеленський передусім мав захистити людей на базовому рівні, на вулиці. В нашій країні пандемій не треба! В нас, йдучи до…

Gepostet von Parasiuk Volodymyr am Freitag, 29. Mai 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.