Перестане існувати як країна, – Трамп знову заявив, що Канада має стати 51-м штатом

Дональд Трамп знову висловив бажання зробити Канаду 51-м штатом. Президент США переконаний, що без американських субсидій Канада перестане існувати як країна.

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на допис Дональда Трампа у соцмережі Truth Social.

Трамп знову зробив заяву про приєднання Канади

У своєму допису Дональд Трамп задався питанням, навіщо США витрачають сотні мільярдів доларів задля субсидіювання Канади. За його словами, США “нічого не потрібно” з того, що має Канада.

Ми маємо необмежену кількість енергії, повинні виробляти власні автомобілі та маємо більше деревини, ніж можемо використати. Без цих величезних субсидій Канада перестане існувати як життєздатна країна. Жорстоко, але правда!
– вказав Трамп.



Трамп знову висловив бажання, аби Канада стала “омріяним 51-м штатом”. Він пообіцяв канадцям набагато нижчі податки, кращий військовий захист, – і все це за відсутності жодних тарифів.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини