Після 25 жовтня російські ЗМІ і офіційний Кремль не визнаватимуть Зеленського президентом України – Володимир Омелян

Після 25 жовтня російські ЗМІ і російська офіційна позиція візьмуть на озброєння єдину риторику, що Володимир Зеленський нелегітимний президент України, бо довіра до нього впала до рівня 10% по всій країні, і він не має права говорити від імені нації.

Таку думку в ефірі Прямого висловив міністр інфраструктури України 2016-2019 рр. Володимир Омелян.“Почну з пана Вітольда Фокіна. Мені здається, що якби це була середина ХХ сторіччя, і це десь були Карпати, то пан Вітольд Фокін дивився б в сторону Росії зі смереки або берези. Але ми в цій ситуації платимо йому українську пенсію і дивимося, що він не з “кравчучкою” рідною, яку він винайшов, ходить. Я лише сподіваюся, що ту цитату, яку приписують теж Вітольду Фокіну в цій останній його промові, що якщо не буде змін, і він протягом місяця піде з займаної посади, я почув правильно, і він протягом місяця позбавить український політику своїх безглуздих заяв і перестане дратувати людей.

На його думку, це був перший і останній “нормандський формат” на президентському рівні.

“Я бачу, що пану Єрмаку під час останньої зустрічі на рівні радників подякувати за “вагнерівців”, що він успішно провалив українську спецоперацію, і попросили проголосувати зміни до постанови, що було публічно озвучено його колегою за столом переговорів, паном Козаком”, – додав Омелян.

Він зауважив, що ззовні виглядає так, що Зеленський зараз контролює максимум 100 голосів рідної фракції.

“Навіть з ОПЗЖ вони не набирають зараз більшість у Верховній Раді. Тобто з кожним днем голосування ставатимуть все ситуативнішими і ситуативнішими. Що це значить? Що Путіну не потрібен вже будь-який Зеленський: ні слабкий, ні сильний, ні будь-який інший. Буде йти планомірна гра на його знищення. Після 25 жовтня російські ЗМІ і російська офіційна позиція візьмуть на озброєння єдину риторику, яка, на жаль, буде збігатися з нашою риторикою: що це нелегітимний президент, його довіра впала до рівня 10% по всій країні, і він не має права говорити від імені нації.
І тут нам треба вчасно підхопити булаву, яка буде падати – щоб не впала держава. Ось і все”, – завершив Омелян.