“Пів мільйона українців готові роздерти російських окупантів голими руками” — командувач ОС Павлюк

Командувач Об’єднаних сил Олександр Павлюк заявив, що пів мільйона українців готові захищати країну від російських окупантів.

В інтерв’ю The Times Павлюк нагадав, що в Україні близько пів мільйона людей, які пройшли війну, передає НВ.

«Пів мільйона, які втратили рідних, дім або друзів, і вони готові голими руками роздерти росіян», — сказав він.

За словами Павлюка, президент РФ Володимир Путін розуміє, що у разі вторгнення в Україну після великих втрат його армія може зупинитися.

Загроза вторгнення Росії в Україну

Росія стягує війська до українських кордонів з кінця жовтня 2021 року. Згідно з останніми розвідданими Міністерства оборони України, наданими CNN 18 січня, Росія розмістила біля кордонів України понад 127 тисяч військовослужбовців.Західні ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що російське вторгнення в Україну може відбутися на початку 2022 року, до цього залучать близько 175 тисяч військовослужбовців РФ. Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що влада України не бачить прямої загрози вторгнення Росії.

Ситуація біля східного українського кордону викликає занепокоєння серед чиновників США і країн Європи. За словами американського президента Джо Байдена, Білий дім готує комплекс заходів, щоб не допустити нового вторгнення Росії в Україну. Глава Білого дому охарактеризував їх як «найбільш всеосяжний комплекс ініціатив, щоб Путіну було дуже важко зробити те, що, як побоюються люди, він може зробити».

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини