Пізнай себе: Знаменитий тест «Дерево з чоловічками»

Автор цього тесту – відомий британський психолог Піп Вілсон (Pip Wilson). Тест “Дерево з чоловічками” був створений для школярів з метою перевірити, як вони освоїлися в школі за перші три роки. Однак, пізніше з’ясувалося, що він актуальний і для дорослих. Він допомагає людині визначити її сьогодення і бажаний емоційний стан, а навіть в якійсь мірі усвідомити своє місце в суспільстві.

У кожного з цих чоловічків на дереві різний настрій і вони займають різне місця. Для початку визначте, який з них найбільше схожий на Вас. Після цього виберіть чоловічка, на якого ви б хотіли бути схожі.Знаменитий тест «Дерево з чоловічками»

Розшифровка результатів тесту:

Якщо Ви вибрали позицію номер 136 або 7, то це характеризує Вас як цілеспрямовану людину, яка не боїться ніяких перешкод.

Якщо Ваш вибір припав на один з наступних номерів: 2111218 або 19, то Ви товариська людина, котра завжди надасть будь-яку підтримку друзям.

Вибір чоловічка під номером 4 визначає Вас як людину зі стійкою життєвою позицією, яка бажає домогтися всіляких успіхів без подолання труднощів.

Номер 5 – Ви часто буваєте стомлені, слабкі, у вас невеликий запас життєвих сил.

Вибір припав на чоловічка під номером 9 – Ви веселий чоловік, що любить розваги.

Номер 13 або 21 – Ви замкнуті, часто схильні до внутрішніх тривог та уникаєте частого спілкування з людьми.

Номер 8 – Ви любите поринути в себе, міркувати про щось своє і занурюватися у власний світ.

Якщо Ви вибрали номер 10 або 15 – у Вас нормальна адаптація до життя, Ви перебуваєте в комфортному стані.

Номер 14 – Ви падаєте в емоційну прірву і швидше за все, схильні до внутрішньої кризи.

Позицію номер 20, зазвичай, вибирають люди з завищеною самооцінкою. Ви природжений лідер і хочете, щоб люди прислухалися саме до Вас і ні до кого іншого.

Вибір припав на чоловічка номер 16? Ви відчуваєте себе втомленим від необхідності підтримувати когось, але, можливо, Ви побачили на цій картинці, що номер 17 вас обіймає – в такому випадку Ви схильні розцінювати себе як людину, оточену увагою.

За матеріалами

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини