Помер соліст гурту “Ласковый май” Юрій Шатунов

Помер соліст культового радянського гурту “Ласковый май” Юрій Шатунов. Зірці 90-х було 48 років. Попередньо, причина смерті – гострий інфаркт.

Співак помер у кареті швидкої допомоги, яка приїхала за ним на виклик. Про це повідомляється в Telegram-каналі Ксенії Собчак “Осторожно, новости”, – пише Оbozrevatel.

Інформацію про смерть артиста підтвердив і його піарник, повідомивши, що серце Шатунова перестало битися сьогодні вночі, 23 червня.На новину про кончину колишнього підопічного відреагував продюсер гурту “Ласковый май” Андрій Разін. “Сподіваюся, це неправда”, – прокоментував він для 360tv.

Юрій Шатунов народився у Башкирській АРСР 6 вересня 1973 року. Підліткові роки співак провів у дитячому будинку. Мати померла, коли йому було 11 років, тата не було, оскільки батьки були у розлученні. У дитбудинку майбутній артист познайомився із Сергієм Кузнєцовим, який був керівником гуртка самодіяльності. Саме з цього моменту розпочалася історія легендарної у радянські роки групи “Ласковый май”.

Хіти “Седая ночь”, “Белые розы” и “Розовый вечер” не втратили своєї популярності навіть після того, як гурт припинив своє існування.

Останні кілька років Шатунов судився із продюсером Андрієм Разіним за права на пісні “Ласкового мая”. У червні співак нарешті виграв суд, але екснаставник обіцяв продовжувати судитися і погрожував позовами.

2019-го Шатунов випустив альбом “Улюблені пісні”, а 2020-го презентував ще три треки: “Спасибо Тебе”, “Остановиться не могу” та “Заметает листья снег”.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини