Породілля втратила дитину і отримала її тіло в сміттєвому пакеті – її пост шокував всіх

У Дніпрі стався жахливий випадок. Породілля втратила дитину на 6-му місяці вагітності. Її тіло з пологового будинку їй віддали в сміттєвому пакеті.

Про це стало відомо з її публікації в Facebook, передає Апостроф.

Шокуючий випадок стався в лікарні Мечникова. Дівчина втратила дитину на 6-му місяці вагітності. Вона пише, що тіло її дитини віддали їй в сміттєвому пакеті.

Перед цим йому зробили розтин і найжахливіше, що після його навіть не зашили.“Ви викинули тіло моєї дочки в сміттєвий пакет, навіть не ціле, а уривки, які не зашили після розтину тіла, яке було вже 31 см на зріст, заламали їй ніжки за голову і викинули туди ж в пакет гумові рукавички в крові в яких працювали”, – пише дівчина.

Мати дитини також повідомляє, що лікарі точно знали, що вона збирається забирати тіло для похорону.

“Я не відмовилася в пологовому будинку від тіла доньки, я підписала купу паперів що буду забирати її для поховання в Каменсі, тому що народжувати довелося в Дніпрі не за місцем проживання, я попередила робітницю ЗАГСу, яка робила документи про народження та смерті про те, що я буду самостійно забирати з моргу. Ви точно знали, що за тілом дитини приїдуть батьки. Як Ви могли так вчинити?” – пише убита горем мати.

Крім цього, породілля пише, що вперше бажає людині зла.

“Ви не дали мені з нею попрощатися! Ви не людина! Ви не мати і ви не жінка! Ви щось, яке своїми руками робить горі ще страшніше ніж природа. Як можна було так зробити розуміючи що смерть дитини для батьків максимальне горе і що за дитиною приїдуть попрощатися і поховати? Я вперше бажаю іншій людині поганого, і це Ви”, – пише дівчина.

https://www.facebook.com/groups/prosto.dnepr/permalink/3264566723593111/

Люди в мережі просто в жаху від того, що сталося. Вони пишуть численні коментарі.