Працював кухарем у ресторані: у Польщі за дивних обставин помер 28-річний українець

У місті Лодзь, Польща, мертвим знайшли 28-річного заробітчанина з України Юрія Шляхтіна. У місцевому закладі він працював кухарем, у рідному Тернополі у хлопця залишилися дружина та двоє неповнолітніх дітей.

Про це повідомили журналісти “ТСН”, посилаючись на дані у правоохоронних органах. Причини та обставини смерті молодого українця невідомі та встановлюються, правоохоронці Польщі розглядають версію вбивства, – пише Оbozrevatel.Сума, необхідна для того, щоб повернути тіло батька та чоловіка додому для поховання, є надто великою для його сім’ї. Тому похоронна фірма Funeral Repatriation Memento Mori, яка надає послуги з повернення тіл покійних в Україну з-за кордону, оголосила про збір коштів.

“Потрібно зібрати 1550 євро. У цю суму входить придбання труни, бальзамування, одяг, транспортування тіла з Лодзя до Тернополя, оформлення необхідних документів”, – пояснив у коментарі ЗМІ керівник ритуальної компанії Денис Матейко.

Збір коштів на повернення тіла на батьківщину.

Поки небайдужі збирають гроші для повернення тіла українця на батьківщину, його передано на судово-медичну експертизу. Криміналісти намагаються встановити автентичну причину загибелі українця.Юрій Шляхтін.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини