У природи свої власні закони. З часом вона вміє вміло наводити порядок в місцях, де раніше активно погосподарювали люди.
Колись на цьому місці знаходилися новенькі блискучі рейки, що йдуть вдалину по довгій доріжці зі шпал. Час від часу по гілці проїжджали потяги. Потім у лісі все рідше став лунати стукіт коліс масивних, поки залізну дорогу остаточно не закинули. Вона заросла зеленню, але не суцільними чагарниками, через які навіть білкам складно було б пробратися, а справжнісіньким тунелем. Природа вирішила довести, хто є найголовнішим і найбільш успішним ландшафтним дизайнером на цій планеті.
Навесні, влітку і восени навколо шпал виростають зелені стіни і стеля, що ваблять романтиків з усієї країни всередину незвичайного тунелю. Ось такий ще один незвичайний приклад, який зайвий раз доводить, що нам ще багато чому варто повчитися у природи.
«Тунель кохання» – одне з тих місць в Україні, яке незмінно привертає романтиків і молодят. Вважається, що тут закохана пара може загадувати будь-яке бажання, і якщо любов справжня, то воно обов’язково збудеться.
Якщо всі ваші бажання вже здійснилися або ви поки ще не знайшли свою другу половину, то по лісі можна погуляти наодинці з собою або в компанії друзів, милуючись значним спектром зелених відтінків. Гра світла і тіні і йдуть в густу гущавину рейки становтся відмінним сюжетом для фотографів.
Ліс, що утворив «Тунель кохання», тягнеться приблизно на один кілометр. Сама залізниця тягнеться на 3 км і з’єднує село Клевань з Оржевських деревообробним комбінатом. Вважається, що дорога закинута і не діє, але фотографії з потягом, тим не менше, в мережі зустрічаються.
Якщо ви закохані, то їдьте в “Тунель любові” удвох. І стережіться поїзда.
Найкрасивіше «Тунель кохання» виглядає влітку і на початку осені, коли на деревах багато листя. Після хорошого снігопаду густий ліс теж виглядає досить загадково.
У Клевані також є замок XV століття, який можна відвідати з екскурсією. Він непогано зберігся і рясніє легендами і привидами.
Як дістатися до «Тунелю кохання»
В Клевань можна дістатися потягом. Станція Клевань знаходиться на залізниці, що з’єднує Рівне та Луцьк. «Тунель кохання» починається трохи на схід станції.
Від Києва до Клевані – приблизно 350 км. Доїхавши до Рівного, далі слідуйте по дорозі Н22. У Клевані їдьте на залізничну станцію. І далі пішки – на схід.
Розташування «Тунелю кохання»
«Тунель кохання» знаходиться на покинутій залізниці між селищами Клевань та Оржів у Рівненській області на північному заході Україні.
За матеріалами cikavo-znaty
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини