Прем’єр Гончарук проїхався будівлею Кабміну на самокаті та записав відеозвернення до Дня знань

Новообраний прем’єр пообіцяв зробити все, щоб навчатися в Україні було комфортно.

Новообраний прем’єр-міністр України Олексій Гончарук записав відеозвернення з нагоди Дня знань та проїхався будівлею Кабінету міністрів на самокаті.

Відеоролик він опублікував на своїй сторінці у Facebook 1 вересня, передає ТСН.

Гончарук звернувся до українців з нагоди початку навчального року та показав приміщення Кабінету міністрів. Прем’єр пообіцяв, що Україна стане сильною та модерновою державою.

“Колись хтось із вас також буде прем’єр-міністром. Але на той момент Україна вже буде сильною модерновою державою, з якою рахуватимуться в світі. Тоді уряд працюватиме в сучасній, інноваційній будівлі, яку ви обов’язково побачите. Як це виглядає сьогодні, я хочу вам показати” – звернувся він до школярів.

За словами прем’єра, у будівлі Кабміну величезна кількість поверхів, де розташовані десятки кабінетів, в яких працюють тисячі людей.

“А коридори тут такі довгі, що часом можна користуватися самокатом”, – сказав він і проїхався на електросамокаті коридором і заїхав до зали засідань уряду.

Перше вересня — це завжди старт. Для когось — шкільного життя, для когось — студентського. Моє перше вересня співпало з першим тижнем прем‘єрського життя!Серйозний виклик — зробити українську освіту сучасною, конкурентною, європейського зразка. Якраз для молодої, амбітної команди, що якраз формує Anna NovosadЗ першим вересня всіх, хто навчається та викладає!Змінимо країну разом!Все буде добре. Не перемикайтесь. 😉

Gepostet von Oleksiy Honcharuk am Sonntag, 1. September 2019