Проєкт Пономарьова “Христос Воскрес!” увірвався в тренди в Росії (відео)

Український піснеспів авторства українського співака та композитора Олександра Пономарьова “Христос воскрес” всього за добу набрав понад 1 млн переглядів в YouTube та зайняв першу сходинку в українських трендах цієї соціальної мережі.

Крім того, інтерес до української музики не оминув і російського глядача. В той же день наша композиція потрапила одразу на 37 сходинку російських трендів YouTube, передає Обозреватель.Нагадаємо, спеціально до свята Великодня українські зірки заспівали “Христос Воскрес” у сучасній обробці дванадцятьма мовами.

Виконали піснеспів 12 українських солістів: Олександр Пономарьов, Віктор Павлік, Тоня Матвієнко, Оля Цибульська, Віталій Козловський, Тарас Тополя, Арсен Мірзоян, Наталя Холоденко, Злата Огнєвіч, DZIDZIO. До них приєдналися оперний співак Хе Му та настоятель монастиря в Грузії схиархимандрит отець Серафим.

Окрім того, участь у грандіозному проєкті взяли оркестр, дитячий хор та диригент Дмитро Антонюк – художній керівник і головний режисер Заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю ЗСУ.

Одні й ті ж слова солісти заспівали українською, турецькою, старослов’янською, італійською, іспанською, французькою, польською, англійською, грецькою, грузинською та китайською. Схиархімандрит отець Серафим заспівав мовою Ісуса Христа – арамейською.