У Сполучених Штатах неприбрані кімнати і брудні кухні – нормальне явище. Прибирання затівають лише перед великими святами. Зате дороги миють спеціальними засобами.
У Туреччині люблять чистоту. Жінки майже щодня роблять вологе прибирання, а генеральне – раз в 2 тижні. Пропилососити квартиру кілька разів на день – звичайне для місцевих жителів рішення. Більшість китайців роблять генеральне прибирання 1 раз на рік – перед святкуванням китайського Нового року, – пише Газета.юа.
Німці займаються прибиранням без поспіху, плануючи кожну дію. Вони залишають використані батарейки в спеціальних ящиках. Скло, папір, пластик і деякі інші матеріали розкладають по окремим контейнерів. І навіть побутову техніку і меблі залишають тільки в призначених для цього місцях.
Прибирання по-шведськи – “як в останній раз” – швидко стало трендом, популярним у всьому світі. Шведи люблять тепло і затишок. Тому вони з особливим трепетом ставляться до облаштування інтер’єру та подальшої прибирання. Йдеться про те, щоб не просто прибрати свій будинок, але і навести порядок в думках. З цієї причини вона і стала популярна у всьому світі.
1. Варто скласти графік викиду мотлоху
Мотлох не тільки створює бардак в будинку, але і порушує хід гармонійного життя. Не дарма в багатьох навчаннях, коли ти хочеш, навести порядок в життя, потрібно почати з прибирання мотлоху у домі. Розділити непотрібні речі на категорії: одяг, іграшки, посуд і так далі. Виносити по коробці непотрібних речей раз в 3 тижні.
2. Віднести непотрібні речі
Непотрібні речі необов’язково викидати. Можна подарувати друзям, віднести на роботу, а щось в дитячий будинок. Це полегшить процес прощання з багатьма речами.
3. Розказати про прибирання друзям
Розлучатися з мотлохом не так просто, як може здатися. Через нього згадуються приємні моменти з нього. Щоб завершити розпочате, варто розповісти про прибирання близьким друзям. Так обов’язково вдасться довести розпочате до кінця.
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини