Психолог назвала 7 фраз, які потрібно говорити щодня

Психологи стверджують, що існують слова, які здатні позитивно повпливати на організм та допомогти розібратися з думками. Такі фрази потрібно повторювати собі якомога частіше, щоб втримувати контроль над емоціями.

Замість того, щоб догоджати усім навколо, варто зупинитися і послухати власне “Я” і що воно насправді хоче. Видання Psychologies зібрало 7 дефініцій, які точно потрібно внести в свою буденність, – пише Оbozrevatel.



“Я не можу”

Люди схильні погоджуватися на те, що їм би не хотілося зробити через свою доброту. Часом, допомогти рідним чи товаришу в скрутну хвилину здається правильним рішенням, проте варто слідкувати, щоб такі ситуації бути одноразовими. В іншому випадку можна навіть не помітити, як чужий комфорт стає важливішим ніж власне благополуччя.

Потрібно вміти відмовляти

“Я не приділила цьому достатньо часу”

Навіть коли людина помиляється і змушена це визнати, не потрібно налаштовувати себе в тому, що ситуація відбулася сама собою. Це навіює почуття безпорадності. “У мене не було на це часу” можна легко замінити на “я не приділила цьому час” і в оточуючих одразу виникне відчуття, що їхній співрозмовник керує своїм життям, а не пливе за течією.

“Поговоріть зі мною”

Ніколи не соромно просити про допомогу чи пораду. Людям зазвичай не важко приділити кілька хвилин на те, щоб вислухати проблему, а для оповідача може знайтися неочікуване вирішення. Або просто стане легше на душі.

Психологи рекомендують не боятися просити про допомогу

“Безвиході не існує”

З будь-якої ситуації може знайтися вихід. В випадку, коли людські можливості безсилі, правильними словами можна обманути мозок поки проблема не вирішиться сама. Зазвичай більшість речей, які хвилюють людей, вже через кілька днів не мають жодного значення.

“Я ціную”

Як показують дослідження, люди, які вміють бути вдячними — собі, іншим, світу, більш здорові фізично та психічно. У них переважно хороший настрій, адже менше причин розчаровуватися і більше – радіти.

“Я хочу відчувати”

В швидкому темпі сучасного світу не вистачає часу на те, щоб розібратися в своїх почуттях. Іноді суспільство нав’язує свої погляди, не поцікавившись, що робиться на душі. Психологи рекомендують подумати про емоції, які хотілось би відчувати, щоб зробити крок до життя, яке приноситиме справжнє, а не “правильне” задоволення.

“Я люблю в собі”

Існує практика, коли на протязі якогось часу людина через силу стає перед дзеркалом і робить собі компліменти. Ті, хто практикував такі заняття з підняття самооцінки стверджують, що вже через кілька спроб вони починали помічати більше своїх “плюсів”, ніж недоліків.

Мозок так само реагує на слова, сказані не про тіло, а про внутрішні якості. Повторюючи собі кожного дня про переваги, можна позбутися надмірної самокритики та комплексів.

Варто нагадувати собі про переваги

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини