Росія зробить те, чим погрожує, – Годжес назвав терміни ймовірного нападу на Альянс

На Заході вже неодноразово порушували питання можливої російської агресії проти країн Європи у разі успіху Путіна в Україні. Колишній командувач збройних сил США в Європі вважає загрозу цілком реальною.

Годжес впевнений, що коли Росія зможе перемогти в Україні, вона почне втілювати свій план із ліквідації НАТО, – пише 24 канал.

Які держави у небезпеці

Насправді для Путіна протистояння з Альянсом вже розпочалося. Він неодноразово завуальовано погрожував країнам НАТО і давно вже називає бойові дії в Україні “стратегічною війною” Заходу проти Росії.Екскомандувач збройними силами США в Європі не має сумнівів щодо мрії Путіна знищити Альянс. Він вірить, що у разі захоплення України, Кремль піде далі. Тоді під загрозою опиняться країни Балтії, а також Польща і Румунія.

На думку Годжеса, росіянам досить окупувати одну балтійську країну, а потім пригрозити ядерною війною. Якщо світ злякається, тоді агресори перемогли – вони зламали НАТО.

Коли Росія зможе напасти на країну НАТО

Годжес каже, що Росія може розпочати наступ на країну Альянсу одразу, як тільки відновить сили після втрат в Україні. А це нескладно для неї зробити за 3 – 4 роки.

Звісно, зазначає генерал, це песимістичний сценарій розвитку подій. Однак він може стати цілком реальним, якщо Альянс зараз не проявить згуртованість і не допоможе Україні виграти цю війну.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини