Росіянка здивувала журналіста словами про РФ і Путіна (відео)

Невідома росіянка, яка в компанії друзів вболівала за збірну України з футболу, здивувала журналіста відповіддю про Росію. А також її президента Володимира Путіна, якого відверто назвала образливим словом.

Відповідний ролик опублікувала у Twitter користувачка Lana Ukrainian 17 червня. Водночас точно невідомо, чи дійсно момент було знято нещодавно, – пише Оbozrevatel.На кадрах видно, як журналіст підходить до компанії вболівальників із футбольною символікою української збірної й цікавиться в однієї з дівчат, звідки вони.

Росіянка нецензурно висловилася про Росію й Путіна

У відповідь на це дівчина, сміючись, українською мовою відповіла, що вона з Калінінграду (Російська Федерація). Також зізналася, що переїхала в Україну, бо “вирішила, що Росія – це ла*но”.

На запитання, мовляв, чи не боїться вона так відверто про це заявляти, росіянка ще раз повторила свої слова про рідну країну й додала: “Ні, взагалі. Путін – ху*ло”.

Коментарі користувачів

У мережі відео набрало багато лайків і репостів. Користувачі назвали дівчину людиною здорового глузду. Також вони поставили її в приклад українським блогеркам, які останнім часом дуже часто потрапляють у скандали через свої заяви про українську мову, війну на Донбасі тощо.

Реакція користувачів мережі

“Покажіть це українським ТП із російськомовними щелепами! Дівка – вогонь!” – закликали в мережі.