Росіяни “суїтяться”, пожежники розводять руками: у Ростові палає найбільший ринок “Тємєрнік”

Масштабна пожежа спалахнула у російському Ростові-на-Дону пізно ввечері 30 листопада. Відомо, що полум’я охопило місцевий ринок “Тємєрнік”.

Про це повідомляють як росЗМІ, так і місцеві пабліки. Спочатку писали, що площа займання на найбільшому речовому ринку перевищує 1500 квадратних метрів. Потім стало відомо, що полум’я розкинулося на вдвічі більшій площі, – пише 24 канал.

Що відомо про пожежу на ринку

Попередньо, спалахнула пожежа в одному з торгових павільйонів. А після цього полум’я перекинулося на сусідні, поки пожежа не стала масштабною. Кажуть, що постраждалих внаслідок пожежі немає.Тим часом продавці стоять на заваді приборкуванню вогню. Адже вони намагаються винести свій товар. Таким чином продавці буквально плутаються під ногами рятувальників, що не дозволяє оперативно ліквідувати пожежу на ринку.

Згодом глава ростовської адміністрації Алєксєй Логвиненко сповістив актуальну інформацію. Станом на 22:23 площа пожежі зросла до 3000 квадратних метрів. Цікаво, що глава управління МНС продовжує наполягати, що площа займання не змінилася. І що буцімто палають ті ж 1500 квадратних метрів яток.

Зауважимо, що потужну пожежу видно з усіх кінців Ростову-на-Дону. У небо здіймається надзвичайно густий стовп диму. Також видно червону заграву, що місцями може здаватися, що небо над ринком криваве.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини