Розслідувачам вдалося встановити окупанта, який на відео катував військового в українській формі

Розслідувачі групи Bellingcat та видання The Insider зуміли встановити окупанта, який катував військового в українській формі. Воєнним злочинцем виявився тувинець Очур-Суге Монгуш 1993 року народження.

Розслідувачам вдалося поговорити з окупантом-садистом

Bellingcat вдалося встановити, що знущання з військовополоненого відбувалися на території санаторію “Привілля” в Луганській області. Участь у тортурах брали бойовики з батальйону “Ахмат”, передає 24 канал.Повідомляється, що представники The Insider поговорив з окупантом, який на відео катував полоненого. Він намагався заперечувати свою причетність, але видав себе, заплутавшись у свідченнях.

Розслідувачі проаналізували відразу декілька відео, серед яких і те, на якому катували полоненого. Воєнного злочинця та місце катування вдалося розпізнати завдяки капелюсі, військовій сорочці, браслету та білій автівці з російським пропагандистським знаком “Z”.

Катівник Очур-Суге Монгуш потрапив на відео пропагандистів на заводі “Азот” в окупованому Сєвєродонецьку. Також він був помічений в районі річки Сіверський Донець на захід від захопленого Лисичанська.

Спершу персону садиста вдалося ідентифікувати завдяки сервісу FindClone. Згодом його видало оголошення про загублені водійські права, де він залишив два номери телефону.

Пошук за цими номерами привів розслідувачів до посилань на два профілі в соцмережі “ВКонтакте”, якими користувався Монгуш. Це дозволило знайти нові фото й підтвердити, що ці номери телефонів дійсно використовуються катом.

Ймовірно, раніше Монгуш працював у МНС росії.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини