Румунія піднімала в небо F-16 через атаку “Шахедами” на Одещину

Російські війська в ніч на 10 лютого атакували “Шахедами” Одещину. Під час цієї атаки російських безпілотників на Одеську область у Румунії піднімали винищувачі F-16.

Також там оголошували попередження для населення прикордонних населених пунктів. Про це зазначали в румунському Міністерстві національної оборони, – пише 24 канал.

Що відомо про підняття Румунією у повітря F-16

Повітряну тривогу Генеральна інспекція з надзвичайних ситуацій Румунії оголосила в повітах Тулча і Галац, які межують із Одеською областю.Так, жителям повітів до 01:00 за місцевим часом розіслали сповіщення RO-Alert. Воно тривало до майже 3 ночі. У повідомленні румунського Міноборони йшлося, що тривога повторилась о 05:00 і тривала до 06:20.

Крім того, з військово-повітряної бази Фетешті в обох випадках піднімали літаки F-16 Військово-повітряних сил Туреччини “для виконання пошукових місій у національному повітряному просторі в цій ситуації”.

В оборонному відомстві Румунії підкреслили, що під час тривог не зафіксували жодного порушення румунського повітряного простору. Однак, там заявили, що про всяк випадок додатково перевіряють місцевість у Тулчі.

Міністерство національної оборони рішуче засуджує атаки, здійснені Росією на об’єкти та елементи цивільної інфраструктури в українських дунайських портах. Ці атаки є невиправданими і серйозно суперечать нормам міжнародного гуманітарного права, – йдеться в повідомленні.

Польща піднімала F-16 під час масованої атаки на Україну 7 лютого

Під час ворожої атаки на України 7 лютого російська ракета рухалась у бік польського кордону через Львівську область. Польщі довелось  Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини