“Сама винна”: Jerry Heil захейтили після того, як вона розповіла про погрози російського фана

Артистка не може усвідомити, чому деякі люди так відреагували.

Українська співачка Jerry Heil нещодавно розповіла, що їй протягом 1,5 року фанат з Росії надсилав повідомлення сексуального характеру та казав, що хоче “позбутися з нею цноти”, передає ТСН.

Спочатку знаменитість не сприймала його погрози серйозно. Втім, нещодавно чоловік приїхав до Львова, аби зустрітися з нею. Тоді ж Яна не на жарт злякалася та розповіла про цю ситуацію у своєму Instagram.Однак не всі підтримали співачку. Деякі почали хейтити виконавицю. Зокрема, юзери писали, що “вона сама винна в тому, що сталося, адже нічого було розповідати публічно про своє особисте життя”. Яну обурило те, що люди можуть так вважати.

“У переслідувача залізні аргументи та нав’язлива ідея: йому здається, я всі свої дописи й пісні адресую йому. А тригером послугували дві речі: мої ноги, які відтоді я боялася зайвий раз показати, та інтерв‘ю з Машею Єфросиніною, де я сказала, що зберігаю цноту. І саме це послугувало підставою для підписників і, що найбільше дивує, підписниць сказати: “Сама винна — не треба було направо і наліво говорити про особисте”, – обурилася Яна.

Співачка додала, що розповіла про цю ситуацію, адже про таке не варто мовчати. Зірка переконана, що жінки мають почуватися в безпеці незалежно від того, що вони говорять про себе та публікують. А подібні випадки мають каратися законом.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини