Саме звідси злітають літаки для ударів по Україні: російський Енгельс затопило фекаліями

Поки Росія запускає з району Енгельса крилаті ракети зі стратегічної авіації, сам населений пункт знову потопає у фекаліях. У місті вимушені буквально будувати переправи, щоб мешканці не втопилися у каналізаційних водах.

Про ситуацію в Енгельсі розповіли місцеві ЗМІ. Жартують, що в місті утворився фекальний Стікс, і що директор місцевих комунальників вирішив перевтілитися в Харона, – пише 24 канал.

В Енгельсі облаштовують переправи

Власна, на відео, яке виклали у мережу, можна побачити, як комунальники буквально з фекалій і палок облаштовують імпровізовані переправи. Їх роблять для того, щоб мешканці Енгельса не потонули у стічних водах, які залили подвір’я.Що ж сталося? Як з’ясувалося, одну з вулиць Енгельса затопило через прорив труби. Після цього потік нечистот утворив буквально озеро з фекаліями в одному з дворів міста.

Комунальники взялися боротися зі “стихією” способами, які були їм під силу. Проти фекалій вони виставили дерев’яні дошки, які б мали слугувати надійною переправою для місцевих мешканців.

Правда, як видно на відео, ці дощечки навряд чи можуть дозволити мешканцям Енгельса вийти сухими з фекального озера. Та й треба ще набратися сміливості, щоб по них пройтися без страху провалитися.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини