«Санкції необґрунтовані та безпідставні» – російський «Спортмастер» пояснив, чому продовжує працювати в Україні

Компанія “Спортмастер Україна” заявила, що продовжує роботу в нашій країні попри включення Sportmaster Operation Pte.Ltd до списку санкцій, запроваджених Радою нацбезпеки та оборони (РНБО).

Про це повідомляється на сайті RAU з посиланням на заяву компанії. Санкційні заходи в ній названо “неаргументованими та безпідставними”, – пише obozrevatel.

За словами CEO “Спортмастер Україна” Людмили Книш, на сьогодні “немає приводів і підстав для обмеження господарської діяльності компанії”, тому її магазини продовжують діяльність.Також, за її словами, вказані санкції викликають “багато питань, відповіді на які поки не можуть дати навіть провідні юристи України”.

Усі роки компанія “вела і веде самостійний, незалежний, чесний, відкритий бізнес, заснований суворо на дотриманні законів України, встановлених правил і кодексу бізнесу, залишаючись поза політикою”, наголосила вона.

СЕО заявила, що одним із пріоритетів “Спортмастера” є збереження робочих місць – близько 1,5 тис.

Про санкції проти сінгапурської компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd свідчать дані в указі президента Володимира Зеленського, оприлюдненому 20 лютого. Обмежувальні заходи проти неї та інших юросіб діятимуть три роки.

Як зазначає LIGA.net з посиланням на Єдиний держреєстр юросіб, Sportmaster Operations Pte. Ltd і Sport & Fashion Management Pte. Ltd є засновниками ТОВ “Спортмастер-Україна”.

“Однак по суті “Спортмастер” є російською компанією роздрібної торгівлі спортивними товарами, головний офіс якої розташований в Москві”, – пише видання.