Сенатори США підтримали законопроєкт про кошти для України під час процедурного голосування

Сенат США під час процедурного голосування підтримав законопроєкт, який стосується допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню. Остаточне рішення може бути ухвалене найближчими днями.

Сенат США, який очолюють демократи, проголосував 67 голосами проти 27 за усунення останньої процедурної перешкоди й переніс міру щодо надання допомоги на остаточне голосування щодо її ухвалення найближчими днями, – пише 24 канал.

Допомогу для України та Ізраїлю можуть ухвалити найближчими днями

Американський Сенат розглянув правки до законопроєкту про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню, після чого провів процедурне голосування, щоб перейти до фінального розгляду питання.Видання Reuters заявило, що Сенат “подолав останню процедурну перешкоду і просунув міру щодо надання іноземної допомоги” й остаточне голосування, на якому ухвалять це рішення, відбудеться найближчими днями.

Порядок дій:

  • Нині Сенат схвалив таблицю правок, яку будуть висувати надалі.
  • Згодом очікується голосування за конкретні правки, для схвалення яких необхідно буде набрати більшу кількість голосів.
  • Після цього – фінальне голосування.

Загалом мовиться про суму у розмірі 95,3 мільярда доларів США. Раніше фінансовий пакет вартував 118 мільярдів доларів, проте у документ внесли важливі правки.

Тепер сенатори намагаються ухвалити законопроєкт допомоги для України, Ізраїлю та Тайваню без питання фінансування безпеки кордонів США. Адже саме останній пункт викликав найбільше суперечок та став причиною затримки законопроєкту.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини