Сестра Ротару заявила, що разом із Софією чекає на повернення Криму

Молодша сестра співачки Софії Ротару Ауріка заявила, що артистка чекає на повернення тимчасово окупованого Росією Криму під контроль України, чим викликала бурхливий скандал у РФ. Крім того, стало відомо, що знаменита українська виконавиця наразі закрила свій готельний особняк Villa Sofia в Ялті.

Про тему окупації Ауріка Ротару висловилася в інтерв’ю, опублікованому на YouTube- каналі DOROTYE. Вона повідомила, що сама востаннє відвідувала кримський півострів ще у 2012 році. Тоді вона приїхала на пісенний конкурс Crimea Music Fest.Софія Ротару, за словами сестри, також не була у Криму тривалий час – 5-6 років.

“З того часу (з 2012-го, – ред.) я в Криму не була. І наскільки я знаю, Соня теж років п’ять чи шість не була в Криму”, – сказала Ауріка.

На запитання про маєток артистки в Ялті жінка відповіла, що особняк-готель зараз не працює.

“Закрили все там, вілла стоїть. До кращих часів. Чекаємо на повернення Криму”, – заявила Ауріка.
Після цього журналістка запитала, чи запрошують її як співачку на гастролі до Росії. Сестра Ротару відповіла ствердно, проте наголосила, що вона працює в Україні.

“Запрошують, але ми туди не їздимо. Ми по Україні працюємо, запрошують до Литви… Є, слава богу, де працювати”, – розповіла артистка про свою творчість.

Реакція окупантів та їхніх прихильників

Слова Ауріки Ротару щодо півострова та позиції її сестри викликали бурхливу реакцію.

Наприклад, незаконний російський “глава комітету парламенту Криму з культури” Микола Волков заявив, що Софію Ротару потрібно позбавити звання почесної громадянки Криму, передають РІА “Новости”. Зазначимо, що це звання артистка отримала ще в 1997 році.

Окупант звинуватив Ротару в тому, що раніше вона “зміцнювала дружбу”, але тепер “її любов до Криму закінчується”.

“Вона стала антиподом себе самої в минулому й зараз, очевидно, мислить уже іншими категоріями”, – відреагував представник окупаційної “влади” захопленого Криму.

Висловився про інтерв’ю і скандальний російський продюсер Йосип Пригожин. Він вважає, що сестри не їздять на півострів, бо нібито бояться, що їх “почнуть на дрібні шматочки рвати” в Україні.

“Росія не забороняє в’їзд до Криму Ауріці Ротару, як і Софії Ротару. Те, що їх в Україні не пускають до Криму або вони не хочуть і бояться, це питання до них, а не до нашої сторони”, – заявив росіянин.

 

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини