“Шаурму виходить жувати краще!” Зеленський відреагував на рішення ПАРЄ і викликав гнів у мережі

Президент України Володимир Зеленський розчарований рішенням Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалити резолюцію про зміну характеру санкційного механізму і повернути делегацію Росії.

Він намагався переконати своїх колег, президента Франції Еммануеля Макрона і канцлера Німеччини Ангелу Меркель, що повернення РФ до складу ПАРЄ можливо тільки після виконання цією країною принципів Асамблеї. Про це Зеленський написав на своїй сторінці у Facebook, передає Обозреватель.

“Розчарований рішенням ПАРЄ затвердити без обмежень повноваження делегації Російської Федерації.
Минулого тижня я особисто обговорював це питання з Президентом Франції та з Федеральним канцлером Німеччини.
Намагався переконати пана Макрона та пані Меркель, що повернення російської делегації до ПАРЄ можливе лише після того, як Росія виконає принципові вимоги Асамблеї.
Шкода, що наші європейські партнери нас не почули та вчинили інакше.
Я вдячний українській парламентській делегації та дружнім національним делегаціям, які мужньо боролися до кінця.
Головним аргументом за повернення стали необхідність захисту прав людини та громадянина як найвищих демократичних цінностей.
Маю надію, що у питанні захисту демократичних цінностей ні в кого не було думок про цінності матеріальні.
А ще дуже хочу побачити, як прихильники повернення російської делегації в Асамблею – організацію, яка 70 років захищає верховенство права у Європі, – відстоюватимуть та вимагатимуть іншого повернення – повернення полонених українських моряків.
Нагадую, що саме сьогодні, 25 червня, спливає термін виконання відповідного наказу Міжнародного трибуналу з морського права.
З нетерпінням чекаємо, як задекларовані тези щодо верховенства права будуть втілені у реальне життя.”Розчарований рішенням ПАРЄ затвердити без обмежень повноваження делегації Російської Федерації. Минулого тижня я…

Gepostet von Володимир Зеленський am Dienstag, 25. Juni 2019

“Шкода, що наші європейські партнери нас не почули і вчинили інакше. Головним аргументом за повернення стала необхідність захисту прав людини і громадянина як вищих демократичних цінностей. Сподіваюся, що в питанні захисту демократичних цінностей ні у кого не було думок про цінності матеріальні”, – заявив глава України.

Ця реакція на рішення ПАРЄ викликала резонанс серед українців, які активно почали її коментувати.

“Шаурму в тебе виходить жувати краще, ніж виконувати прямі функціональні зобов’язання із зовнішньої політики”, – висловився Олег Кондратенко.