Що зірки нам пророкують: гороскоп удачі на 2021 рік

Удачу і везіння в астрології характеризує Юпітер — планета великого щастя, відповідає святу, позитиву, експресії.

Від 19 грудня 2020 року до 13 травня 2021-го і з 29 липня по 28 грудня 2021 року, Юпітер рухається у знаку Водолія. З 14 травня по 28 липня 2021-го Юпітер перебуває у знаку Риб, потім на ретрофазі руху повернеться у Водолій до кінця 2021. Водолій — знак революційних перетворень, оновлення, що, в результаті призводить до технічного і соціального прогресу, розповідає астролог Марина Скаді, передає ТСН.Дух свободи і прагнення до справедливості посилюються транзитом Юпітера у знаку Водолія, також активізуються приховані ресурси, які роблять світ кращим. У 2020 році Юпітер рухався Козерогом, де він у статусі падіння, тому весь рік увесь світ перебував в умовах обмеження. У Водолії Юпітер почувається комфортно — стихія повітря (Водолій) підсилює вогняні якості Юпітера.

У 2021 році на 2,5 місяця Юпітер зайде в знак Риб, де має статус другого управителя, принесе оптимістичні настрої, віру в світле майбутнє. І саме так і буде незабаром, адже після Водолія Юпітер на рік увійде в знак Риб — це буде 2022 рік. Цикл обертання Юпітера навколо Сонця — 12 років, тому вік, кратний 12, можна вважати щасливим.

У 2021 року удача посміхнеться Водоліям, а також Терезам і, меншою мірою в порівнянні з цими двома знаками, Близнятам. Це знаки повітряної стихії. Представники цих знаків зодіаку долають ті кордони, які заважали їхньому розвитку і щастю. Дуже сприятливий рік для викладацької діяльності, з’ясування питань, пов’язаних із зарубіжжям. Вдалий рік для заручин і укладення офіційних спілок, вирішення будь-яких юридичних питань — Юпітер сприяє залагодженню усіх правових справ.

Будь-хто встановлює в цей період зв’язок — неважливо, чи то дружба, чи партнерство, заручини або шлюб, все матиме подальшу тенденцію до стабілізації відносин, їхнього подальшого зміцнення та збереження цих відносин на довгий період. Період зльоту в кар’єрі, в соціальному і суспільному життя, звичайно, Водоліям щастить найбільше. Але Терези і Близнята також впочуваються комфортно, задоволені наявною ситуацією. Вся соціальне середовище буде сприяти цьому, всі обставини будуть мати тенденцію до експансії. Єдина небезпека полягає в тому, що все хороше, що легко досягається, провокує лінь, сприяє появі зарозумілості, яке може стати перешкодою для тривалого успіху.

Стрільців і Овнів також супроводжує везіння, але все ж, доведеться “ловити удачу за хвіст”, потрібно докласти зусиль, попрацювати. Всі справи, що стосуються любові та шлюбу, стануть більш тісними і стабільними. Активізується творча сила, багато Стрільців і Овнів досягнуть визнання і отримають заохочення за добре виконану роботу. Період супроводжується бадьорістю духу, підвищенням життєвих сил: фізичних і душевних.

Сфера впливу сильно розшириться, нові підприємницькі заходу отримають темп, професійний або ділової підйом станеться набагато легше, ніж в інші періоди. Але не слід очікувати, що цей транзит принесе вам успіх без вашої участі. Юпітер будує секстіль до Сонця Стрільця і Овна, але вимагає докладання зусиль з вашого боку. Тому, широко застосовуйте отримані знання і навички, власний життєвий досвід і мудрість представників старшого покоління. Добре, якщо Ви підтримуєте ідеї благодійності.

З 14 травня по 28 липня 2021 Юпітер перебуває у знаку Риб, тому представникам цього знаку супроводжує удача й везіння, щонайменше, з’являються перспективи, плани, які успішно будуть втілені в реальність вже 2022 року. Також у ці 2,5 місяця в житті Раків і Скорпіонів відбувається багато щасливих подій. Кульмінація буде наступного року. Найсміливіші проєкти і важливі справи 2021 року представникам водної стихії — Рибам, Ракам і Скорпіонам, варто планувати на період з 14 травня до 28 липня 2021-го. Для представників знака Рака рік нейтральний, але набагато легший, ніж 2020-й. Саме Раки в 2021 році зможуть розслабитися.

Також у ці 2,5 місяця в житті Тельців і Козорогів наступають значні поліпшення. Але без ваших старань успіх навряд чи можливий. Тому приготуйтеся працювати в цей період, хоча, ясна річ — літо, відпочинок. Але вам не можна упустити можливості цих 2,5 місяця. Все, що відбувається в цей період, виявиться фундаментом для майбутніх успіхів.

Складний рік для Левів — опозиція Юпітера до вашого Сонця надає дисгармонійний вплив. Деяке поліпшення ситуації буде від 14 травня до 28 липня 2021 року. Багато в чому представники цього знака самі опиняться винуватцями, якщо будуть схильні до власної переоцінки, перебільшень, норовливості, егоїзму. Може статися помилкова концентрація всіх сил на конфлікти з навколишнім світом.

Цей часовий період може принести збитки, тому слід більш обачно розміщувати власні ресурси і не починати жодної нової підприємницької діяльності. Можливі складнощі з юристами і владою. Всі переговори минатимуть дуже непросто, можуть з’явитися ускладнення в банківських справах. Переоцінка своєї значущості для партнера і егоїзм погіршують ситуацію в сфері відносин.

У Скорпіонів і Тельців з’являється багато перешкод протягом 2021 року, крім періоду поліпшення — від 14 травня до 28 липня 2021 року. Досить складний рік, приносить не так невдачі і втрати самі по собі, як неможливість реалізувати плани, а також ідеї. Відкладіть їх на майбутній рік — у 2022-му вони принесуть успіх. Не слід починати нічого важливого в 2021 році! Утримайтеся від необдуманих обіцянок, не потурайте своїм бажанням.

Особливо несприятливі ділові контакти й угодами з іноземними громадянами і фірмами. Погіршується стан здоров’я. Перевантаження печінки може позначитися на роботі серцево-судинної системи. Тому уникайте переїдання, обмежте себе у вживанні спиртного. Підвищується небезпека для вагітності.

Для представників знака Діви серйозний випробувальний період від 14 травня до 28 липня 2021 року. Уникайте оптимістичної оцінки стану своїх справ, утримайтеся від будь-яких проявів ділової активності, приділіть увагу лише поточним питанням. Вам може бути запропонована угода, що вабить вас своїм розмахом, але надалі ви через це понесете збитки.

У ці 2,5 місяця утримайтеся від нових контактів з іноземними або далекими партнерами, відкладіть поїздки і відрядження. У хворих на хронічні захворювання печінки і жовчовивідних шляхів можливі загострення. Найкраще в період від 14 травня до 28 липня 2021 року менше проявляти активність, слід зайнятися своїм здоров’ям, відпочити в цей період.