«Щоб відновити історичну справедливість» – мер Одеси похизувався перейменуванням проспекту Небесної Сотні на Жукова

Міський голова Одеси Геннадій Труханов домігся повернення назви проспекту Жукова замість Небесної Сотні.

Цим досягненням він похизувався у своєму Facebook, – повідомляє Про Львів.

Труханов зазначив, що Жуков не підпадає під закон про декомунізацію, оскільки був борцем із фашизмом.

“«Щоб відновити історичну справедливість» – мер Одеси похизувався перейменуванням проспекту Небесної Сотні на Жукова

Зараз кину переклад постаМи продовжуємо процедуру повернення одеським вулицям попередніх назв. Це ті вулиці, які раніше були перейменовані особистим рішенням екс-губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі, в рамках процесу декомунізації.

Сьогодні у нас чергова перемога в цьому питанні: міська історико-топонімічна комісія підтримала моє звернення і прийняла рішення про повернення попередніх назв проспекту Маршала Жукова і вулиці 25-ої Чапаєвської Дивізії.

Для цього є всі законні підстави. Зокрема, Георгій Жуков не підпадає під закон про декомунізацію, оскільки є борцем з фашизмом.

Те ж стосується і вулиці 25-ої Чапаєвської Дивізії – легендарного формування, яке захищало наше місто від окупантів в роки війни.

Попереду нас ще чекає багато роботи, але головні кроки вже зроблені. І ми зробимо все можливе, щоб остаточно відновити історичну справедливість.”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.