Шольц подарував Меркель на прощання кущ кизилу: на що натякнув “подарунок із сенсом” (фото)

На останньому засіданні чинного уряду ФРН імовірний майбутній канцлер Олаф Шольц подарував Ангелі Меркель саджанець кизилового куща як прощальний подарунок. Його висота становила один метр.

Про це повідомляє видання Bild. Це сталося у середу, 24 листопада. Також Шольц подарував Меркель букет квітів, – пише Оbozrevatel.Саджанець кизилу був у вазоні. Як припустило видання, такий подарунок може бути символічним.

Також Шольц подарував Меркель букет квітів.

На думку журналістів, подарунок може містити натяк на чоловіка Меркель. Справа в тому, що кущі кизилу потрібно вирощувати в “кислому” ґрунті. У німецькій мові це слово звучить як “sauer”. Воно, як пише видання, співзвучне з ім’ям чоловіка канцлерки Йоахіма Зауера.

У статті також ідеться про те, що кущ, подарований політикині, дає плоди чорного кольору. Цей колір символізує Християнсько-демократичний союз.

Меркель та Шольц

У виданні Der Spiegel зазначили, що сорт рослини має назву Carpe diem. У перекладі з латині цей вислів означає “лови мить”.

Представник Соціал-демократичної партії Німеччини Майкл Рот на своїй сторінці у Twitter опублікував фото подарунка Шольця.

“Сьогодні в кабінеті канцлерки були квіти. І саджанець для саду. Безпомилковий знак: от і все. Спасибі, канцлерко!” – написав він.

Кущ кизилу, подарований Ангелі Меркель

 

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини