Скандал: Вєра Брєжнєва у погоні за прихильністю російської аудиторії посоромилась згадати Львів

Кількість українських (?) виконавців, які все частіше дивляться на Схід і думають по-східному, схоже, зростає.

Після скандалу з Дорном назрів інший – цього разу із Вєрою Галушкою, знаною як Брєжнєва. 5 червня співачка презентувала новий кліп “Близкие люди”. У описі до кліпу на каналі Брєжнєвої зазначено, що відео знімали на початку травня, у Східній Європі.


Львів’янам і шанувальникам Львова нескладно було з перших кадрів впізнати у кліпі вулиці старовинного міста – проспект Свободи, вулицю Руську, площу Ринок. До речі, уважний глядач побачить, що у відео уникають вивісок чи назв вулиць українською. Реакція користувачів Facebook не забарилася:
Натомість дивує відсутність будь-якої реакції щодо цього у більшості українських ЗМІ, які на всі боки розхвалюють новий кліп Брєжнєвої, чомусь не зауважуючи “маленьку” неточність у презентації кліпу.

Чому Брєжнєва не захотіла назвати Львів Львовом у описі до кліпу, залишається під великим знаком питання. Як сумнівним є те, чи варто вважати Брєжнєву українською співачкою, адже, якщо проаналізувати афішу Вєри, зрозуміло, що її основна аудиторія – у Росії. Якщо ж вникнути у суть тексту, “Близкие люди” Брєжнєвої – на ту ж тему, що і спічі Вані Дорна, Ані Лорак про те, що ми всі – брати, війни нема, треба об’єднуватися і т.д. Наша пісня гарна й нова… Словом, і текст, і музика – як для шанувальників Вєри Брєжнєвої. Єдине, що вражає – це відеоряд, знятий таки не у Східній Європі. У Львові, який наші східні сусіди називають “бандеровским”.

П.С. До речі, Брєжнєва вже зовсім скоро, 9 червня, отримуватиме чергову премію у Москві, у СК “Олимпийский” – від МУЗ-ТВ 2017 . Цікаво, там вона презентуватиме новий кліп, знятий у Львові?

Роксоляна Панич для Шляхта не працює