Скандальна київська блогерка рознесла найману квартиру і намагалася роздягнутися перед “копами” (відео 18+)

Скандальна Київська блогерка з ніком ttiisshhiinnaa разом з другом Сергієм розгромила чергову знімну квартиру. На місце приїхала охорона і поліція: друга відвезли в райвідділ, а дівчина поїхала на поліцейському авто його визволяти.

Відео з’явилося на сторінці “Київ Оперативний”, передає РБК-Україна.

На кадрах п’яні молоді люди обурюються приїзду силовиків і виправдовуються, що квартиру розгромили не вони, а їхні друзі.

“Ми з Сергієм спимо… Я – гола. Шість типів Сіріус, а я викуповую типів Сіріус… Ви розумієте, що ми не роз*бали хату, роз*бали хату наші друзі”, – обурюється дівчина.

Потім поліцейські сковують наручниками друга блогерки, він обурюється, що у нього травма зап’ястя і так робити не можна. А подруга обіцяє показати копам циц**и в обмін на те, що їх відпустять.Далі Сергія забрали до райвідділу. А трохи протверезіла блогер разом з поліцейськими поїхала на машині “копів” його визволяти.

Те, що відбувається в квартирі дівчина транслювала на своїй сторінці в Instagram. На кадрах видно, що в квартирі зламане ліжко, у ванній на підлозі вода, а стіни і дзеркала розмальовані чорним.

“Обережно, відео викликає блювотні рефлекси і містить багато нецензурної лайки Скандальна блогерка в черговий раз довела свою тупість і неадекватність. Сьогодні вночі вона з друзями рознесла чергові апартаменти, в яких жила. Двох слів зв’язати не може. Як і її друзі. Дістануться ж комусь такі шматки “щастя”, – підписані кадри. Обережно, 18+.

Зазначимо, що це не перша витівка зірки соцмереж. Не так давно вона влаштувала стрілянину з пістолета посеред вулиці під час фотосесії. І в цей же день розгромила знімну квартиру в елітному ЖК. Нібито її попросили з’їхати раніше, хоча завдаток був оплачений наперед.