“Сказав: “Від…бися”, – і відвернувся”: сини Геннадія Кернеса розповіли, що він почувається добре й не хоче фотографуватися

На сьогодні здоров’ю мера Харкова Геннадія Кернеса нічого не загрожує, він набирається сил. Про це повідомили його сини Данило і Родіон, які разом із батьком перебувають у Німеччині.Сини харківського мера Геннадія Кернеса, який проходить лікування від COVID-19 у Німеччині, в інтерв’ю виданню “Страна” розповіли, що батько почувається набагато краще, однак йому поки складно розмовляти.

Вони заперечують інформацію, що в Кернеса інсульт чи він перебуває в комі. Син Данило розповів, що після поранення, яке харківський градоначальник дістав 2014 року, у нього слабка легеня – її тоді “прошила” куля. Із цим нібито пов’язаний тяжкий перебіг хвороби Кернеса.

“Так, він у нормальному стані. У зв’язку з тим, що у нього була тяжка форма коронавірусу, йому складно поки говорити. Він відповідає, спілкується з нами, але філософських задушевних розмов ще не веде. Не хвилюйтеся. Людина щойно вичухалася. Що ви від нього хочете? Ви ще з ним побалакаєте. Щоб нам розмовляти, потрібно набрати легені й умовно затримати дихання і поступово робити контрольований видих. Йому цю історію робити важко у зв’язку зі складним перебігом коронавірусу. Лікарі настійно просять його не турбувати і не чіпати балаканиною. Те, що нас пускають у лікарню, – це виключно, тому що ми пробили туди доріжку”, – сказав один із синів мера.

На пропозицію журналіста зняти відео за участю Кернеса Данило пообіцяв спробувати це зробити, однак одразу ж розповів, що коли спробував сфотографувати батька, той сказав: “Від… бися”, – і відвернувся.

За словами сина Родіона, на сьогодні здоров’ю мера Харкова нічого не загрожує.

“Він набирається сил для майбутньої активної роботи. Я летів із ним літаком і до цього дня перебуваю з ним у Берліні. І з того моменту бачу щоденні поліпшення. Ми регулярно спілкуємося з лікарями, які явно фіксують позитивну динаміку, задоволені перебігом лікування і здивовані швидкістю його відновлення”, – сказав він.
Родіон додав, що на присязі мера Харкова Кернес буде точно.