“Скоро Ленін прокинеться”: в Росії заговорили про “футбольний переворот”

Керівництво Російського футбольного союзу (РФС) невдоволене новою формою збірної Росії.

Як повідомляє Telegram-канал “Мутко против”, у РФС піддали критиці якість екіпірування, а також те, що дизайн форми мало чим відрізняється від попереднього, – пише obozrevatel.

Представлена нова форма збірної Росії

Не виключено, що РФС розірве контракт із виробником екіпірування –компанією Adidas. Наразі діє угода до 2021 року на суму близько 400 мільйонів рублів на рік.

Російських футбольних чиновників особливо “потішив” перевернутий російський прапор на рукавах футболки і, як наслідок – злі відгуки уболівальників у соцмережах.“Адідас” підігнав Росії за її ж гроші новий варіант форми футбольної збірної: з російським триколором на рукавах. Ось тільки біло-синьо-червоним прапором РФ це стає тільки в одному варіанті – якщо підняти руки вгору. А ви кажете, що у британців гумор тонкий! Німці теж нічого так приколюються”, – повідомляється в одному з пабліків.

А скандально відомий коментатор Василь Уткін назвав інцидент переворотом.
"Скоро Ленін прокинеться": в Росії заговорили про "футбольний переворот"

“Адідас не подумав про Росію. Мало того – його уявлення про красу протиставляються Росії – в естетичній системі Адідасу. Мені байдуже, я не патріот. Я люблю свою країну тому що подобається, а не за фактом народження. Але ось як бути сотням тисяч уболівальників? Жах. Так чи інакше, це ж за фактом переворот. Він трапився сьомого листопада і зачепив основи державності. Скоро Ленін прокинеться”, – написав Уткін у своєму телеграм-каналі.