По всьому світу і навіть в інтернеті – завдяки сучасними технологіями – можна виявити приголомшливі скульптури.
Їх творці просто взяли і зруйнували всі традиції, які панували в світі образотворчого мистецтва. Ми знімає капелюха перед майстрами, які роблять неможливе можливим.
«Країна чудес», Канада
Найкрутіше в цій статуї в Калгарі – це перебувати всередині неї! Зовні це 12-метровий дротяний каркас у вигляді голови, зсередини – цілий світ, придуманий іспанським скульптором Хайме Пленса.
«Карма», США
Творіння корейського скульптора До-Хо Су зустрічає відвідувачів нью-йоркської художньої галереї Олбрайт-Нокс і відразу вражає уяву. Висота статуї всього 7 метрів, але здається, що вона нескінченна.
«Таємна вечеря», США
Скульптура Альберта Шукальського в місті-примарі Ріол – це авторське переосмислення фрески Леонардо да Вінчі. На тлі знаменитої Долини Смерті фігури виглядають особливо загадково в нічний час, коли підсвітлюються зсередини спеціальною підсвіткою.
«Діаманти», Австралія
Фото не перевернуте. Новозеландський майстер Ніл Доусон створює скульптури, повз які неможливо пройти і не спробувати дізнатися, як їм вдається парити в повітрі. А ефект створюється за допомогою малопомітних тросів.
Балансуюча фігура, Дубай
Зовсім не піддається законам фізики це балансуюче бронзове диво. Як скульптура польського майстра Єжи Кендзьора не перевертається під дією власної сили тяжіння і поривів вітру – загадка майже для всіх.
Пам’ятник скрипалеві, Голландія
У знаменитій амстердамській «Стопері», де знаходяться міський муніципалітет і Музичний театр, заради встановлення скульптури скрипаля не пошкодували і розбили мармурову підлогу. Хто автор творіння – справжня інтрига. Принаймні, в міському муніципалітеті знизують плечима і вважають за краще «не помічати» її.
«Порше» на Фестивалі швидкості, Великобританія
Джеррі Джуда створює свої неймовірні скульптури з автомобілів, які ніби линуть в нескінченний простір. В рамках щорічного Фестивалю швидкості в Гудвуді він встиг попрацювати з найвідомішими брендами автосвіту.
«Зменшення і сходження», Австралія
Сходи в небо Девіда Маккракена, встановлені в Сіднеї, мають свій секрет. Кожна наступна сходинка менша попередньої. Тому, дивлячись на неї, здається, що вона нескінченна.
«Неминучість часу»
Грецький художник і скульптор Адам Мартінакіс створює цифрові скульптури в жанрі футуристичного віртуального арту. Побачити їх можна тільки в інтернеті або принтах. Але на те воно і сучасне мистецтво, щоб відкривати нові способи вираження.
«Особливості гравітації для слона»
Скульптура-мандрівник Даніеля Фрімана встигла побувати навіть в паризькому замку Фонтенбло. А створений був автором в посвята своєї теорії про те, що слон зміг би балансувати на власному хоботі на відстані 18 тис. км від Землі.
«Бігун», Греція
Грецького «Дромеаса» можна побачити в Афінах. З будь-якого ракурсу створюється відчуття, що він в русі. А придумав цю грандіозну фігуру з божевільного числа шматків темно-зеленого скла скульптор Костас Варотсос.
Підводні скульптури, Мексика
Цілі підводні парки в різних кінцях світу – заслуга скульптора Джейсона Тейлора. Щоб зробити звичне Селфі з експонатами, доведеться постаратися і запастися аквалангом.
«Інволюція»
Ще один представник цифрового мистецтва – Чад Найт. Свої віртуальні скульптури він поміщає в пейзажі, наближені до реальності. І робить це настільки приголомшливо, що фантастичні образи ніби оживають.
«Алі і Ніно», Грузія
На створення динамічної скульптури Тамару Квесітадзе надихнула історія кохання 2-х героїв. Фігури перебувають у вічному русі – спочатку назустріч один одному, зливаючись в єдине ціле, а після розходяться в неминучому розставанні.
Джерело: Бджола
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини