“Слуги” почали відмовлятися голосувати за скандальний мовний закон Максима Бужанського

Частина нардепів від “Слуги народу” виступила проти законопроєкту свого колеги Максима Бужанського щодо відстрочки переходу російськомовних шкіл на українську.

Відповідні повідомлення політики опублікували на своїх сторінках у Facebook 14 липня. Проти виступили, зокрема, Богдан Яременко, Єлизавета Богуцька, Єлизавета Ясько, Микита Потураєв, Єгор Чернєв, Дмитро Наталуха, Тетяна Циба, Іван Юнаков, Дмитро Гурін, Вікторія Подгорна, Дмитро Костюк, Олександр Мариковський, Богдан Кіцак, Дмитро Нальотов, Анастасія Радіна, Олександр Аліксійчук, Ігор Василів, Сергій Кузьміних, Євген Петруняк, Лада Булах, Ростислав Тістик та інші, передає Обозеватель.Вони заявили, що законопроєкт №2362 “суперечить їхнім переконанням, вносить розкол у суспільство, створює напругу, ускладнює в перспективі вирішення загальнодержавних завдань суспільного розвитку”.

“Ми зробимо все від нас залежне, щоб забезпечити кожному громадянину можливість обирати мову особистого спілкування, включно з російською. Багато з нас у побуті є російськомовними.

Разом із тим, ми повністю усвідомлюємо той факт, що розвиток і поширення державної української мови в системі освіти в нашій країні є запорукою загальнонаціональної згоди та єднання українського суспільства”, – йдеться у тексті.

Народні депутати заявили, що не голосуватимуть за мовний законопроєкт Бужанського, закликавши колег підтримати їх.

#єдинаДержавна Ми, народні депутати України, стурбовані суспільною реакцією на законопроект № 2362 «Про внесення змін…

Gepostet von Єгор Чернєв am Dienstag, 14. Juli 2020