Співак Олег Скрипка випустив пісню «Два кольори» англійською мовою (відео)

До Дня вишиванки лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка випустив пісню «Два кольори» у власному аранжуванні англійською мовою.

Таким чином співак також відзначив день свого народження (Скрипка народився 21 травня 1964 року), передає Zaxid.net.

«Два кольори» – культова українська пісня, яка була написана у 1964 році, в той же рік, коли народився Скрипка. Пісню написав Олександр Білаш, слова Дмитра Павличка. Перший виконавець пісні – Анатолій Мокренко. Цю пісню виконували безліч разів різні вионавці. Серед найвідоміших – Дмитро Гнатюк, Василь Зінкевич, Квітка Цісак, Василь Сліпак, «Кому вниз» та інші. Пісня перекладена французькою мовою (співає Алекса Гейнзе).

21 травня 2015 року до Дня вишиванки 350 працівниками Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради було встановлено своєрідний рекорд – найбільша кількість державних службовців у вишиванках на одному фото і наймасовіше виконання пісні «Два кольори»У День вишиванки, 21 травня відбулась прем’єра нової версії пісні «Two colors» на радіо в США, Великобританії та Австралії.

«Дорогенькі, вітаю вас з Днем вишиванки! Цей славний день масово святкують не тільки в Україні, а і по всіх усюдах. Наше прекрасне свято єднає по всьому світу українців і всіх тих, хто серцем відчуває красу, тепло традиції і любов. Вдягайте святкові строї та милуйтеся вродою світу! Бажаю чудового настрою та проникновенних вражень!», – написав на своїй сторінці у Facebook Олег Скрипка.

Дорогенькі, вітаю вас з Днем Вишиванки!🌾Цей славний день масово святкують не тільки в Україні, а і по всіх усюдах. Наше…

Gepostet von Oleg Skrypka am Mittwoch, 20. Mai 2020