Суд взяв екс-нардепа Пашинського під варту

Суд взяв нардепа 8-го скликання від “Народного фронту” Сергія Пашинського під варту до 4 грудня. Його підозрюють у нанесенні тяжкого тілесного ушкодження громадянину В’ячеславу Хімікусу. Пашинський вистрілив йому в ногу у 2016 році.

Рішення ухвалили 7 жовтня. Про таку форму запобіжного заходу клопотало Державне бюро розслідувань, – пише Газета.юа.

Сторона обвинувачення просила взяти екс-нардепа під варту з огляду на те, що він може впливати на свідків або виїхати закордон.Пашинський розповів свою версію. За його словами, 31 грудня він з дружиною повертався додому. На вузькій дорозі вони ледь не зіткнулися з мікроавтобусом. Дружина попросила чоловіків у “Фольцвагені” увімкнути аварійку. На що вони почали погрожувати її зґвалтувати. Екс-нардеп вирішив вимагати в них вибачення. Він вийшов з автівки. Хімікус напав на нього з пляшкою, вдаривши по голові. Пашинський упав. Чоловік продовжив погрожувати.

“Розуміючи небезпеку, що дружина у трьох метрах, з метою зупинити напад вистрілив йому в ногу. Після цього я крикнув дружині викликати швидку і поліцію. Я сам надав йому першу допомогу”, — сказав Пашинський.

Та додав, що його син поїхав з травмованим чоловіком у лікарню.

Пашинський звернув увагу, що події сталися 3 роки тому й ставив риторичне запитання, чому справу розглядають зараз.

“Є в нас у державі такий персонаж Андрій Портнов (…) Він розказував, що він мене посадить. У мене є всі підстави казати, що орган досудового слідства координує свої дії з Портновим”, — заявив Пашинський.

“Я звичайно буду працювати зі слідством, я нікуди не поїду, я робитиму все, щоб очистити своє ім’я”.