“Супутника” в Україні не буде” – Максим Степанов про російську вакцину

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов укотрер підкреслив, що російської вакцини від коронавірусу “Супутник” в Україні не буде.

На своїй сторінці у Facebook він підкреслив, що його позиція принципова й незмінна. Степанов розповів, що Росія – головний автор фейків про вакцинацію, – пише Оbozrevatel.За його словами, в оновленому звіті Європейської служби зовнішніх зв’язків ідеться про те, що з появою нових різноманітних вакцин набирає обертів кампанія з їх штучної дискредитації. Так, із початку 2021 року до бази даних EUvsDisinfo додали понад 100 прикладів прокремлівських дезінформаційних заяв.

“Це дослідження лише підтверджує те, про що я говорю вже кілька місяців: нас намагаються втягнути в брудну брехливу кампанію з дискредитації вакцин. Згадайте хвилю бруду, яким поливали AstraZeneca – зв’язок між вакциною і тромбами не підтвердили, але весь світ поставили на вуха. Головний автор фейків – Росія, якій не звикати до масового зомбування населення”, – заявив Степанов.

Міністр додав, що через нав’язування неправдивої інформації про інші вакцини Росія намагається проштовхнути всьому світу власний “Супутник”.

Скриншот.