Тоня Матвієнко зі сльозами на очах пригадала, як донька пішла від неї до батька

У відносинах матері й доньки був непростий період.

Українська співачка Тоня Матвієнко, яка нещодавно привітала зіркову маму з 73-річчям, щаслива мама двох донечок.

Та, як зізналася виконавиця програмі “Життя відомих людей“, у її стосунках зі старшою донькою Уляною не завжди панував мир та гармонія. Нею Матвієнко завагітніла у 16 років. Тоді, пригадує Тоня, батьки її підтримали, а суспільство – ні.

“Буквально тицяли пальцем, я йшла і тицяли пальцем, оце мене збило, повія… Нічого, пережила. От дивно, тоді мене всі обзивали, цурались, а зараз це просто “клас, в тебе така доросла дочка”, а де ви раніше були. Тепер кажуть, все супер, а тоді так принижували” – поділилася Тоня.Коли Уляна з’явилася на світ, Тоня згадує, було несолодко, адже вона геть недосвідчена в материнстві, тим паче, надворі був кінець 1990-х.

“Катастрофічно важко, грошей не було. Це був 1998 рік. Підгузки продавалися в одній точці в “Дитячому світі”, за дурні гроші, які ми не могли собі дозволити. Я пів року взагалі не спала. Уляна мені важко далася, я думала, що в мене поїде дах” – зізналася артистка.

Матвієнко зазначила, що завжди була відповідальною і дещо суворою мамою. Був у житті Тоні й момент у стосунках із дочкою, який вона й згадувати не хоче. Через 10 років після народження дитини співачка пішла від чоловіка — пішла, бо розлюбила.

“Найбільше, що мене мучить в цьому, що їй було дуже важко. Вона почала хворіти, на фізичному рівні. Я втратила з нею зв’язок. Буквально. Просто перестала зі мною спілкуватися, переїхала до батька жити” – ледь стримуючи сльози сказала Тоня.