“Треба було набрати телефонів більше”: окупант розповів, як йому сподобалося мародерити в Україні – перехоплення

Російський військовий посміявся з тих, хто соромиться красти речі у мирних українців.

Російські окупанти хваляться тим, як мародерствують в Україні. Вони не розуміють своїх товаришів по службі, які соромляться красти в українців. Так, за словами одного із загарбників, він уже встиг “придбати” хороший телефон та машину, передає Сьогодні.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.У перехопленій розмові окупант розповідає своїй подрузі, як він мародерить у захоплених населених пунктах та сміється з тих, хто соромиться це робити:

“У них ще совісті не вистачає у кого-небудь щось забрати. Мене відправляють. Я просто. На початку відрядження: так-так, ось мені ваш телефон. Давай сюди, нах… (швидше). А що, у вас ложки зає… (хороші) є? Ложки також забираю. А ось машина. Ключі є? Я там просто до будинку підхожу, стучусь. Є хто? Я зараз стріляти почну – так-так, всі виходимо. Треба було понабрати телефонів ще більше. Я тільки собі замутив телефон. У мене ох… (дуже хороший) Huawei. Коли у смак увійшов, мені так сподобалось. Просто входиш до будь-якого будинку. Так, здрасьтє. Виходьте, будь ласка. Я щось візьму”, – розповів російський військовий.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини