Трьом знакам зодіаку вихідні принесуть гроші: гороскоп на 9-10 жовтня

Овни зможуть вирішити глобальні сімейні питання, а Козероги переможуть у якихось змаганнях. Для Терезів ці дні будуть надзвичайно романтичними, а для Риб – багатими на зустрічі.

Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка ексклюзивно для AstroOboz склала гороскоп на картах таро для всіх знаків зодіаку на 9-10 жовтня. Для кого вихідні будуть насиченими та плідними, а для кого – спокійними, читайте у прогнозі.Овен

Мізки нині мають працювати дуже потужно, а результатом цієї роботи стане вирішення різних глобальних сімейних питань. Приміром, питання придбання нерухомості, будівництва чи реконструкції житла, ремонту та зміни місця проживання.

Телець

Доведеться дещо напружитись, але вам таки вдасться заробити грошей. Утім, це буде не дуже важко, навіть приємно, оскільки буде пов’язано із продуктивним спілкуванням із позитивними людьми, котрі надихають.

Близнюки

Саме час зібратися дружною компанією і відзначити якесь сімейне свято, чи й просто так порадіти життю і тому, що ви зараз усі разом, попри різні негаразди. І не шкодуйте на ці заходи грошей, бо це лише папір, хоч і цінний.

Рак

Ці дні вам принесуть гроші, можливо, вам віддадуть великий давній борг чи бізнес раптом починає приносити прибутки. І це дуже хороша новина, адже саме на них ви вже давно розраховували, навіть подумки визначили, як ви їх витрачатимете.

Лев

Робочий тиждень був для вас замалим, і ви частину своєї роботи перенесли і на вихідні. Наприклад, запланували зустрічі з важливими людьми, партнерами, колегами, проводите збори, наради та конференції.

Діва

Дуже спокійні вихідні, коли ніби все відбувається само собою, але у дуже уповільненому темпі, ви займаєтеся домашніми справами, більше присвячуєте час наведенню ладу у домі та власному здоров’ю.

Терези

Вихідні обіцяють бути надзвичайно романтичними, якраз характерними для початку стосунків, коли ваш мозок ще затуманений гормонами і ви бачите у своїх коханих тільки позитивне, а здебільшого тільки те, що хочете бачити.

Скорпіон

Домашні клопоти не дають вам змоги вирватись кудись подалі. Зате до вас можуть приїхати гості і внести у звичний розпорядок невеликий кавардак, утім, він цілком буде компенсований веселощами та змістовним спілкуванням.

Стрілець

У ці вихідні ви ніби замкнені у чотирьох стінах, не робите жодних кроків, не насолоджуєтесь осінню. Можливо, переживаєте осінню тугу чи набираєтесь сил, лежачи у ліжку, чи щось переосмислюєте, а для цього потрібна тиша та усамітнення.

Козеріг

Можете перемогти у якихось змаганнях чи конкурсі, і це принесе вам не лише моральне задоволення, але й цілком матеріальну винагороду. І ви зі свого боку поділитися з тими, хто вам допомагав досягти цих висот.

Водолій

Дуже приємні відчуття, особливо, якщо ви цими днями відвідаєте рідні місця чи зустрінетеся із давніми приятелями, родичами, коханими, з якими вас пов’язує спільне минуле, світлі спогади дитинства чи юності.

Риби

Досить динамічні вихідні вимальовуються, коли у вас стільки різнобічних планів, що просто очі розбігаються, і ви будете багато пересуватися, з багатьма людьми зустрічатися, ще й не всі свої задуми встигнете втілити.