“Тримає у страху Париж”: телеканал “Україна 24” показав сюжет про Порошенка замість Парижського злочинця (відео)

20 грудня 2021 року у ефірі телеканалу “Україна 24” телеведуча програми “Сьогодні” Віра Свердлик розповідала глядачам про інцидент, який трапився у столиці Франції, де озброєний чоловік узяв у заручники двох жінок у магазині. Але трапився кур’йозний момент, який користувачі записали і розповсюдили у соцмережах.

Про це повідомляє Шляхта не працює.

Коли ведуча зачитувала текст новини про подію:

7 годин у заручниках. Саме в цей момент відбуваються переговори правоохоронців із чоловіком, який взяв у заручники двох жінок у магазині Парижа. Озброєний ножем нападник вимагає негайної зустрічі з міністром юстиції Еріком Дюпоном. Особу зловмисника встановлено: йому 56 років, має психічні розлади. Жителів та гостей місця закликали утриматися від поїздок до 12-го округу.”, – глядачі бачили Петра Порошенка, який щось декламував із трибуни Верховної Ради України.Замість кадрів зі столиці Франції режисери телеканалу “Україна 24” помилково запустили у ефір відеоролик із народним депутатом ВР від партії “Європейська Солідарність” і п’ятим президентом України Петром Порошенком, якому того ж самого дня, а саме 20 грудня 2021 року, правоохоронці оголосили про підозру в державній зраді.

Варто зазначити, що телеканал “Україна 24” не опублікував повний випуск програми “Сьогодні” на своєму YouTube-каналі, але глядачі зауважили курйоз і розтиражували відео по соцмережах.

До речі, народному депутату від “Європейської солідарності” так, як і паризькому зловмиснику, який взяв у заручники жінок – по 56 років.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини